X

قیمت استرچ پالت چگونه تعیین می شود؟

09121167683 مشاوره خرید استرچ پالت
قیمت استرچ پالت به چه عواملی بستگی دارد؟

دستگاه استرچ پالت یکی از مدل های دستگاه های بسته بندی موجود در بازار می باشدکه به شما در بسته بندی محصولات و کالاهای بزرگ کمک می کند. با توجه به این که در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود یکی از مدل ها را انتخاب کنید. برای این که بتوانید با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید یکی از مدل را انتخاب باید به قیمت استرچ پالت توجه داشته باشید به همین خاطر در این مقاله قصد داریم به بررسی مهم ترین فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین قیمت بپردازیم با ما همراه باشید.

استرچ پالت شیرزاد
استرچ پالت شیرزاد

قیمت انواع دستگاه استرچ پالت

استرچ پالت فرودگاهی 90,000,000 تومان
استرچ پالت صفحه گردان 115,900,000 تومان
استرچ پالت مرغکدار
  • ارتفاع تا دو متر: 125,700,000 تومان
  • ارتفاع بالای دو متر: در صورتی که ارتفاع دستگاه بیشتر از دو متر باشد دستگاه به صورت سفارشی ساخته می شود و قیمت بر اساس متراژ تعیین می شود.
استرچ پالت دروازه ای (دکل گردان)
  • ارتفاع تا دو متر: 145,900,000 تومان
  • ارتفاع بالای دو متر: با توجه به سایز انتخابی قیمت محصول تعیین می شود. (ساخت سفارشی)
استرچ پالت دستی تماس بگیرید.

دستگاه استرچ پالت به عنوان یک پوشش محافظ می باشد که کمک می کند تا محصولات تولیدی کسب و کار شما در پوشش محافظتی قرار بگیرد و بدون این که دچار آسیب شود به دست مصرف کنندگان برسد و یا این که برای انبار شدن به محل های در نظر گرفته شده منتقل شوند. برای این که استرج پالت بتواند کار بسته بندی و سلفون پیچی محصولات را به درستی انجام دهد از اجزای مختلفی اعم از بخش صفحه، ستون و کشش نایلون و... تشکیل شده است. وجود تمام این قطعات کمک می کند تا دستگاه بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هنگام انتخاب به مدل های موجود توجه داشته باشید. در مورد نوع کارکرد دستگاه باید بگوییم که بسته بندی به گونه ای انجام می شود که دستگاه کمک می کند تا محصولات مد نظر شما برای بسته بندی بر روی دستگاه استرچ قرار بگیرد و توسط لیفتراک یا جک پالت، عملیات سلفون پیچی آن ها بر روی پالت انجام شود. بعد از اتمام بسته بندی مطمئن خواهید بود که وجود پوشش کمک می کند تا کالا در برابر باد، باران، رطوبت و… محافظت می شود.

استرچ پالت پیچ دستگاهیست که می تواند بسته بندی محصولات مختلف با سلفون را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

قیمت استرچ پالت چگونه تعیین می شود؟

وجود ویژگی هایی مانند انعطاف پذیری، چسبندگی بالا، شفافیت، ضخیم بودن، مقاومت در برابر پاره شدن، پایداری در برابر شرایط نامساعد جوی، زیبایی و بسته بندی تمیز، استحکام بالا، امکان خرید سفارشی باعث شده تا دستگاه استرچ در بین دیگر مدل های موجود طرفداران خاص خود را داشته باشد. ولی ممکن است برخی از افراد بودجه ی کافی برای خرید یکی از مدل های آن را نداشته باشد. به همین خاطر در این بخش به بررسی پارامترهای تأثیرگذار در تعیین قیمت دستگاه استرچ پالت خواهیم پرداخت.

ارتفاع دستگاه

تمام مدل ها دارای محدودیت از نظر ارتفاع هستند و هر مدل می تواند در ابعاد مشخصی بسته بندی محصولات را انجام دهد.

اندازه پالت

پالت های در نظر گرفته شده برای مدل های مختلف با توجه به نیاز افراد طراحی می شوند ولی باید به این موضوع توجه داشته باشید که دارای محدودیت هایی هستند. بیشتر پالت بندها در ابعادی با طول و عرض یک متر تا یک متر و چهل سانتی متر را پشتیبانی می کنند.

وزن پالت

وزن پالت از عوامل تأثیر گذار هنگام انتخاب دستگاه می باشد چون می تواند سبب ایجاد محدودیت هایی شوند. (وزن پالت باید بین 1 تا 1.5 تن باشد.)

شرایط محیطی

شرایط محیطی در نظر گرفته شده باید به گونه ای باشد که امکان دسترسی به برق و میزان رطوبت را کنترل کند تا با مشکل رو به رو نشوید.

میزان مصرف نایلون استرچ

میزان مصرف نایلون استرچ مسئله ی مهمی می باشد که باید به ان توجه داشته باشید. در صورتی که دستگاه به خوبی کار نکند باعث افزایش مصرف فیلم استرچ خواهد شد.

انواع دستگاه استرچ پالت

بعد از بررسی قیمت استرچ پالت نیاز است تا در مورد مدل های موجود در بازار اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل را با عملکرد مناسب را برای خرید انتخاب کنید.

  • استرچ صفحه گردان: دستگاه استرچ پالت صفحه گردان به خاطر این که وزن کمی دارد و فضای اندکی در کارگاه ها اشغال می کند گزینه ی مناسب برای بسیاری از کسب و کارها خواهد بود. امکان بسته بندی محصولات با این دستگاه از وزن 500 کیلوگرم تا 3 تن برای شما فراهم شده است.
  • استرچ رولی: دستگاه استرچ رولی جهت استرچ پیچ کردن محصولات استوانه ای با طول زیاد مورد استفاده قرار می گیرند.
  • استرچ مرغکدار: دستگاه استرچ پالت مرغکدار از نظر نوع کارکرد همانند مدل صفحه گردان می باشد ولی در طراحی آن یک نگهدارنده محصول برای آن در نظر گرفته شده است. انتخاب این دستگاه برای بسته بندی محصولات با وزن زیاد کاربرد دارد.
  • استرچ پالت فرودگاهی: دستگاه استرچ پالت فرودگاهی برای سلفون پیچی وسایل ماسفرین در ترمینال ها و فرودگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند تا حین جا به جایی وسایل آسیب نبینند.
  • استرچ پالت دستی: دستگاه استرچ پالت دستی به گونه ای طراحی و تولید می شود که نیازی به بخش برقی ندارد و دارای قابلیت تغییر ابعاد، با توجه به عرض رول استرچ می باشد.
  • استرچ پالت دروازه ای: دستگاه استرچ پالت دروازه ای برای بسته بندی محصولاتی که از ارتفاع بیش از 2 متر دارند (کولر، خودرو، یخچال و...) مورد استفاده قرار می گیرند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید